SBO de Wegwijzer

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu

Wie is wie?

Ons team

Wie is wie...

Dolf Klooster
directeur
directie@sbodewegwijzer.nl

Arianne van der Sluis
IB, algemeen adjunct
ma t/m vrij
ib@sbodewegwijzer.nl

Carin van Buren
Administratief medewerkster
Leerkracht
ma t/m do tot 12.30 uur

c.vanburen@sbodewegwijzer.nl
administratie@sbodewegwijzer.nl

 

Yannick Heijnders
Orthopedagoog
ma, wo en do
y.heijnders@sbodewegwijzer.nl

Marjoke Abbo - Huisman
Logopediste
ma en do
m.abbo@sbodewegwijzer.nl

Berndatte Du Mez- Tiessen
Maatschappelijk werkster
oproepbaar
directie@sbodewegwijzer.nl

Gerda van Wezel
Onderwijs assistente groep A/B
ma t/m vrij
g.vanwezel@sbodewegwijzer.nl

Lydia Terlouw
Leerkracht groep A/B
ma t/m vrij
l.terlouw@sbodewegwijzer.nl

Jocelyn Ruijgers - van de Laan
Leerkracht groep C
do-vrij
j.ruijgers-vandelaan@sbodewegwijzer.nl

 

Margot van de Wiel
Leerkracht groep C
ma-di-wo- (vrij)
m.vanderwende@sbodewegwijzer.nl


Gerda van Brussel-Tieleman
Leerkracht
do en vrij
g.vanbrussel@sbodewegwijzer.nl

Kitty van Klinke-Metske
Onderwijsassistente
ma en di
k.metske@sbodewegwijzer.nl

Joanne Nap-Tanis
Leerkracht groep D
ma-di-vrij
j.tanis@sbodewegwijzer.nl

Bas Villerius
Leerkracht groep E
ma t/m vrij
b.villerius@sbodewegwijzer.nl

Marianne Breederland-Overgaauw
Leerkracht groep F
ma-di-wo
m.breederland@sbodewegwijzer.nl

 
 

Meester Taco
wo

 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu